stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów dopiero raczkuje, aczkolwiek gdyby jednak przypatrzeć się temu dokładniej polscy handlowcy są w stanie przedstawić nam naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego pojawił się bariera konsumentów? Brak potrzebych zdolności projektujących czy może ludzie są zbyt wymagający w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, albo innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i polubić to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę Polskim handlowcom i innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety