slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia charakteryzujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Czego pragną kobiety? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój zaangażowanego „sługi”. Jak często mówią z jednej strony pragną tkliwości, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym by obecny partner od czasu do czasu stawiał opór, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co relacja czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej małe czy większe potrzeby, aby pamiętać jakie z nich są najistotniejsze oraz na tych skup się najmocniej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna