producenci-dodatkow.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty jubilerskie sztuczne, albo też z metali szlachetnych? Które kupujemy częściej? Ten spór trwa całkiem sporo czasu na rynku. Teraz spróbujemy rozprawić na ten temat. Jednak temat nie będzie to takie łatwe jak może się wydawać. Te typy wyrobów złotniczych mają ciekawe wady choć i poważne plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – z reguły wytwarza się takie modele z wyizolowanego srebra. Z tego powodu jest sporo więcej warta. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy złota. Pozostaje znacznie bardziej luksusowa oraz dokładnie z tego powodu częściej wybierają ją ludzie bogatsi. Także znaczące jest miejsce jej zbytu, zwykle są to salony złotnicze. Pozostaje elegancko zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W takcie jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy eleganckie pudełeczko. W złotniczym salonie obsługa klienta na pewno będzie sympatyczniejsza i na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym także nie należy nie pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – jest z reguły robiona ze połączenia metali pospolitych i powleka się ją niewielką warstwą złota. Sztuczne produkty w miarę szybko tracą swój wygląd i kobiety kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to jak najbardziej niewielka wartość produkcji. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z domieszką miedzi. Co ważne rodzaje takiej biżuterii są nadzwyczaj śliczne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wytworzyć. Zestawy w tym wypadku z reguły złożone są z dwóch elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Podsumowując biżuteria srebrna pozostaje precyzyjniej wykonana oraz nie uczula. Ale pozostaje znacznie droższa, ponadto nie ściera się w takim tempie jak platerowana. Jednakże kolekcje biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który typ jest lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow