ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do rozmów na temat garderoby czy wyglądu. Damy uważają że nie warto pytać faceta o to co włoży na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w Polsce miewa się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja prezentacji odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki