bizuteria-2020.pl

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Świecidełka to pojęcie stosunkowo ogólne. Jak da się je pogrupować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal, z którego pozostają wykonane i jakie kamienie użyto. Tutaj jednak zrobimy klasyfikację rodzajową biżuterii.
Naszyjniki – ubóstwiane przez wieki, zarówno przez kobiety oraz panów. Delikatna przywieszka na łańcuszku zazwyczaj umieszczona na piersi to sedno kobiecego piękna.
Kolczyki jest następny typ kobiecych produktów z rodzinny biżuterii. Najczęściej robi się je ze złota. Odróżniamy kilka klas koczyków, na przykład „Wkrętki”. Właśnie one są najpopularniejsze patrząc globalnie z całej biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od lat przystrajają również męską rękę. Bywają takie zwykłe, choć bywają również sztuki z kamieniami. Niebywale często mają jakąś personifikacje.
Bransoletki są to niewielkie łańcuszki, które dziewczyny często zakładają na dłoń, choć od jakiegoś czasu także na nogę, w ostatnich czasach stało się to nieprzeciętnie „cool”
Beadsy – gatunek, jaki przyszedł na nasz rynek z pięknych Włoszech. Korale wkładane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Dzięki temu, że koraliki pojawiają się w nieliczonej kombinacji modeli praktycznie wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na rynku pojawia się również seria pochodząca w Stanach. W której charmsy pozostają przyczepiane do ogniw bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Dostały one miano charms.
Obrączki – przynależą do rodziny sygnetów. W ostatnim czasie niebagatelnie zyskały na sławie. Wszystkie pary chcą mieć modele spersonalizowane także indywidualną dedykacją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana ostatnia grupa z działu biżuterii. Niezwykle często noszona i przez facetów. Istotny jest nie wyłącznie materiał, ale i wkład.
Typów biżuterii pozostaje całkiem niemało. Jeśli już dokonujemy wyboru nierzadko lepiej poszukać niewielką firmę jubilerską. Wyroby będą zdecydowanie lepszej jakości oraz także trochę w niższej cenie.

biżuteria 2020